Чохол для vivo V25

Оберіть колір:

Чохли на vivo V25

Чи можна купити захисний чохол для Vivo V25 в Україні

Виробникам гаджетів стає все складніше дивувати споживачів, але творцям Vivo V25 це вдалося. При цьому власники гаджета опинилися перед складним вибором: купити чохол для Віво В 25 або... Але ні, вибору особливого немає, купити чохол Vivo V25 потрібно, тому що занадто великий ризик пошкодження телефону.

Весь корпус девайса зроблений з особливого переливчастого скла, а це говорить про велику ймовірність появи подряпин на поверхні. Тільки надійний чохол на Vivo V25 здатний запобігти їх виникненню.

Крім ризику подряпати, Vivo V25 можна впустити, тому що його гладкі стінки та форма сприяють вислизанню. Чохол на Віво В25 цей ризик усуває.

Охочі купити захисний чохол для Vivo V25 можуть зробити це недорого на сайті Е-Стар, одному з провідних в Україні порталів з продажу аксесуарів та доповнень до девайсів.

У чому відмінності чохлів на Vivo V25?

Модель Vivo V25 відрізняється від старшого в лінійці гаджета розмірами, тому чохол на неї потрібно підбирати уважно. При покупці звертайте увагу на артикул відповідності моделі Віво В25 та чохла для нього.

Відмінності в габаритах спричиняють різницю в розміщенні камери, кнопок та зовнішніх роз'ємів. У чохлі на Vivo V25 всі отвори зроблені точно під цю модель, навіть якщо цього не видно на фотографіях у каталозі.

Вибираючи чохол на Віво В25, потрібно пам'ятати, що навіть простий на вигляд прозорий бампер Vivo V25 може мати протиударні властивості; про захист від подряпин і плям і говорити не доводиться, на це здатні всі типи чохлів Віво В25.

Повний протекторат від ударів створюють чохли бампери Vivo V25, в яких передбачено:

  • захист від вислизання;
  • захист від кутових ударів під час падіння;
  • захист від ударів корпусу.

Кутовий захист організовується шляхом ущільнення куточків бампера Віво В25 з термополіуретану. При падінні кутовий буфер сприяє розсіюванню ударної сили та оберігає смартфон від пошкоджень.

Удари по корпусу не страшні, якщо чохол Віво В25 зроблений із полікарбонату. Цей ударостійкий пластик має надзвичайну витривалість.

Щоб користуватися Vivo V25 було зручніше, поверхню чохла бампера матують. Для протидії зісковзуванню наносять насічки або обробляють іншим чином.

Гарно виглядають прозорі бампери на Віво В25, вони підкреслюють незвичайні властивості гаджета і водночас чудово захищають його від усіляких непорозумінь.

Чи потрібно купувати скло на екран Vivo V25?

Захист дисплея є дуже бажаним заходом, оскільки екран Віво В25 часто піддається контакту з твердими предметами, внаслідок чого може бути подряпаний. Це може статися навіть у кишені, якщо ви носите телефон поряд із ключами.

Щоб цього не сталося, потрібно купити скло на екран Vivo V25, яке можна встановити самостійно без застосування будь-якого спецінструменту.

Де замовити чохол Vivo V25?

Захисні аксесуари Vivo V25, у тому числі бампер або скло на екран для Віво В25 можна купити за невисокими цінами на сторінках електронного каталогу e-star.ua.

Замовлення з доставкою можна оформити в онлайні або по телефону, обговоривши з оператором бажану форму доставки та оплати.